+48 533 322 626

Zastosowanie jezdnych regałów paletowych zwiększa powierzchnię magazynową. Uzyskuje się to dzięki maksymalnemu ograniczeniu ilości korytarzy roboczych. Rozwiązanie znajduje zastosowanie w branży spożywczej artykułów mrożonych, czyli WMS w mroźni.

Regały paletowe jezdne zbudowane są w oparciu o tradycyjne regały paletowe rzędowe zamontowane na specjalnych wózkach jezdnych, przesuwających rzędy regałów po stalowych prowadnicach szynowych umieszczonych w posadzce magazynu.

WMS mroźnia oznacza optymalizację gospodarki magazynowej pod kątem pojemności oraz wydajności. Zmniejsza kosztów eksploatacji w warunkach chłodniczy.

Cel wykorzystania systemu WMS w mrożni:

 • wysoki współczynnik wykorzystania kubatury magazynu;
 • obniżenie średniego kosztu składowania jednostki paletowej;
 • obniżenie kosztów serwisowania.

WMS to doskonałe rozwiązanie w branży spożywczej.

Używane w chłodni i mroźni (do -30°C) pomaga w optymalizacji wykorzystania kubatury magazynu. Wykorzystanie systemu WMS oznacza oszczędność kosztów energii związanych z utrzymaniem niskiej temperatury.

Zebra 9300

Każdego dnia pracownicy na całym świecie korzystają z komputera mobilnego Android. Zebra 9300 służy do usprawniania procesów roboczych w magazynach i zakładach produkcyjnych.

Ze względu na specyfikację i możliwości kolektor danych Zebra 9300 Android znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym. Szczególnym zastosowaniem jest praca w chłodniach oraz mroźniach.

Przedstawiamy Zebra MC9300, komputer mobilny, który poradzi sobie ze wszystkim co potrzebujesz w swojej mroźni składowej.

Funkcjonalność Zebra 9300

Najlepsza możliwa moc obliczeniowa i pojemność pamięci pozwala sprawnie obsługiwać wszystkie aplikacje. Nowe funkcje rejestracji danych obejmują opcjonalny aparat/ kamerę tylną i przednią, wyjątkowy zasięg skanowania i doskonałą jakość rejestracji bezpośrednich oznaczeń części (DPM).

Bateria zapewnia dwa razy dłuższy niż w przypadku modelu MC9200 czas pracy po jednym ładowaniu. Jest to najbardziej wytrzymały model z serii MC9000, jaki kiedykolwiek stworzono — urządzenie, które przetrwa dłużej niż praktycznie każde inne urządzenie w tej klasie w dowolnym środowisku, nawet w mroźni do minus 20C.

Nowe rozwiązania z gamy Mobility DNA ułatwiają zarządzanie urządzeniami, bezpieczeństwem systemu operacyjnego oraz baterią i zapewniają lepszą niż kiedykolwiek wcześniej, niezawodną łączność bezprzewodową. A dzięki temu, że z istniejących aplikacji TE można na tym modelu korzystać od razu po wyjęciu go z opakowania, migracja do systemu Android nie mogłaby być prostsza.

Najbardziej wytrzymałe urządzenie w swojej klasie

Praca w najtrudniejszych warunkach eksploatacji, Zebra MC9300 przoduje w swojej klasie. Kolektor danych Android jest wodoszczelny oraz pyłoszczelny. ZebraMC9300 jest odporna na upadki i wielokrotne wstrząsy i zapewnia wyjątkową niezawodność działania.

Zastosowane szkło Corning Gorilla zapewnia dwóm z najbardziej delikatnych elementów urządzenia — wyświetlaczowi i szybce skanera — maksymalną ochronę przed zarysowaniami i uderzeniami.

Model do użytku w mroźniach obejmuje podgrzewaną szybkę skanera i baterię do stosowania w mroźniach

Niezależnie od tego, czy środowisko pracy obejmuje mroźnie, chłodnie, czy też obecność substancji niebezpiecznych użyj kolektora Zebra MC9300 jako wyposażenia swojego systemu WMS.

Odporność na szok termiczny

Kolektor Zebra MC9300 odporny jest na szok termiczny, czyli możliwe jest szybkie przejście z ze strefy mrożenia do pacy na dworze. Zakres temperatur: -40°F do 158°F (-40°C do 70°C).

Temperatur robocza dostępna jest w dwóch zakresach. Opcja standardowa: -4°F do 122°F/-20°C do 50°C.

Opcja kolektora Zebra MC9300 gotowa do pracy w mroźniach: -22°F do 122°F/-30°C do 50°C.

Zobacz specyfikację ZEBRA MC9300.

Zarządzanie zestawieniami

Usługi Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services dostarczają kompletną, serwerową platformę, zaprojektowaną w celu zaspokajania dowolnych potrzeb związanych z raportowaniem – całość rozwiązania składa się na SERWER RAPORTÓW SQL. (więcej…)
WMS chłodnia, mroźnia

WMS w mroźni

Zastosowanie jezdnych regałów paletowych zwiększa powierzchnię magazynową. Uzyskuje się to dzięki maksymalnemu ograniczeniu ilości korytarzy roboczych. Rozwiązanie znajduje zastosowanie w branży spożywczej artykułów mrożonych, czyli WMS w mroźni.

Rozliczenie kosztów magazynowych

Rozliczenie kosztów magazynowych jest możliwe po wcześniejszym zdefiniowaniu cennika oraz kategorii kosztów dla wybranego kontrahenta. Dodatkowo można definiować usługi magazynowe poprzez przypisanie do konkretnych operacji magazynowych. (więcej…)
system WMS skaner Zebra Symbol Motorola

Oprogramowanie magazynowe

OPROGRAMOWANIE MAGAZYNOWE. Nowoczesne technologie informatyczne pozwalają na zarządzanie magazynem za pomocą komputerowego oprogramowania magazynowego, nie tylko bezpośrednio personelowi znajdującemu się na terenie zakładu, ale poprzez internet z dowolnego miejsca na ziemi. (więcej…)
 • Warto wdrożyć wms demo w magazynie wysokiego składowania.
  Wprowadzona automatyzacja procesów magazynowych zwiększa ich jakość, redukując jednocześnie konieczny nakład pracy. Program WMS jest gotowy do pracy z technologiami automatycznej identyfikacji (kody kreskowe, QR, RFID).
 • Przyjęcie towaru
  Dokument Pz bufor. Dokument Pz bufor może zostać dopisany: na podstawie awizo przyjęcia dopisanego w programie przez kontrahenta zewnętrznego. A także przez pracownika firmy na podstawie zgłoszenia kontrahenta lub po dostarczeniu towaru. Dla którego nie Więcej…
 • DEMO WMS
  System WMS jest oprogramowaniem do zarządzania magazynem. Coraz więcej firm magazynowych inwestuje w system do obsługi magazynu. Warto przed wdrożeniem danego rozwiązania przetestować je i wypróbować poprzez DEMO WMS. Zobacz wersję DEMOSystem WMS Systemy magazynowe Więcej…
 • APLIKACJE WMS
  Aplikacje WMS są zróżnicowane cenowo. Prosty program WMS wybierasz, gdy masz mały budżet i musisz iść na kompromis co do funkcjonalności. Warto jednak patrzeć na program WMS jako na przyszłościową inwestycję i zwrócić uwagę na Więcej…
 • System magazynowy klasy WMS
  SoftwareStudio tworzy najlepsze oprogramowanie magazynowe. Dzieje się to dzięki korzystaniu z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz opieraniu się na wyłącznie stabilnych systemach informatycznych. Oprogramowanie od SoftwareStudio to system klasy WMS (Warehouse Management System). Jest to system, Więcej…
 • Kontraktowa logistyka magazynowa
  Dobrze przeprowadzony proces wdrażania lub modernizacji procesów logistycznych. A także dobór odpowiedniego sprzętu do obsługi systemów regałowych przynosi wymierne oszczędności finansowe oraz wyklucza błędy. Związane np. z dopasowaniem odpowiedniego korytarza roboczego czy wysokości obsługiwanych poziomów Więcej…