+48 533 322 626

Kolektory danych z systemem Android także mogą używać program magazynowy WMS. Program można uruchamiać na tabletach 10 cali, albo też specjalnych terminalach tzw. kolektor danych Android WMS. Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy Studio Magazyn WMS.net do ewidencji ilościowo wartościowej. W magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania.

Program magazynowy WMS

Moduł systemu WMS, instalowany na urządzeniach mobilnych z system operacyjnym #Android (kolektor danych #Android WMS). Stanową nowoczesną alternatywę dla systemów opartych o Windows CE, a także Windows Mobile. Program magazynowy #WMS od #SoftwareStudio jest to rozwiązanie problemów pojawiających się podczas prowadzenia gospodarki magazynowej.

Rozwiązanie to kieruje się do właścicieli, a także operatorów magazynów wysokiego składowania. W których wymaganym jest pomoc przy zwiększeniu, a także zachowaniu efektywności obsługi, jak również prac magazynowych.

KOLEKTOR DANYCH ANDROID WMS, a więc Program magazynowy WMS.

Program-magazynowy-WMS

PROGRAM MAGAZYNOWY WMS, kolektor danych android WMS

ANDROID WMS KOLEKTOR DANYCH

Kolektory danych z systemem #Android także mogą używać Program magazynowy WMS. Program można uruchamiać na tabletach 10 cali, albo też specjalnych terminalach tzw. kolektor danych #Android #WMS. Aplikacja na urządzenia z systemem #Android moduł magazynowy Studio Magazyn #WMS .net przeznacza się do ewidencji ilościowo wartościowej. W magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Rozwiązanie to kierowane jest do właścicieli, a także operatorów magazynów wysokiego składowania, w których wymaganym jest pomoc przy zwiększeniu. A także zachowaniu efektywności obsługi i prac magazynowych.

KOLEKTOR DANYCH ANDROID WMS
KOLEKTOR DANYCH ANDROID WMS

System magazynowy online

APLIKACJA DO AWIZOWANIA DOSTAW

Aplikacja do awizowania dostaw, czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów. System awizacji dostaw w magazynach wejściowych, a także wyjściowych pozwala na zewnętrzne awizacje firm (przewoźników/dostawców). Planowanie wizy, czyli awizacja wspomaga optymalizację wykorzystania posiadanej infrastruktury (bram i doków) wraz z personelem.

APLIKACJA DO AWIZOWANIA DOSTAW
APLIKACJA DO AWIZOWANIA DOSTAW
System magazynowy online

IMPORT EXCEL

Moduł konfiguracji programu StudioSystem posiada funkcjonalność pozwalającą na ustawienie parametrów do uniwersalnego importu danych do bazy SQL z plików w formacie XLS (Microsoft Excel). Import realizowany jest za pomocą dedykowanej transakcji. Aby import został wykonany, należy odpowiednio skonfigurować schemat za pomocą którego dane będą pobierane. Można wgrywać dowolne dane do dowolnych tabel na podstawie dowolnej liczby schematów importu danych z plików XLS.

IMPORT EXCEL
IMPORT EXCEL
Oprogramowanie magazynowe

KOLEKTOR DANYCH ANDROID WMS

Kolektory danych z systemem Android także mogą używać Program magazynowy WMS. Program może być uruchamiany na tabletach 10 cali lub specjalnych terminalach tzw. KOLEKTOR DANYCH ANDROID WMS. Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy Studio Magazyn WMS .net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Rozwiązanie to kierowane jest do właścicieli i operatorów magazynów wysokiego składowania, w których wymaganym jest pomoc przy zwiększeniu, a także zachowaniu efektywności obsługi i prac magazynowych.

KOLEKTOR DANYCH ANDROID WMS
KOLEKTOR DANYCH ANDROID WMS
Program do obsługi magazynu

KOLEKTOR DANYCH ROSYJSKI

Z systemem operacyjnym Android i zainstalowanym programem WMS oraz rosyjską wersją językową (po rosyjsku, język rosyjski) to sprawne narzędzie w rękach każdego magazyniera.

KOLEKTOR DANYCH ROSYJSKI
KOLEKTOR DANYCH ROSYJSKI
Program do obsługi magazynu

KOLEKTOR DANYCH WMS

Mobilny komputer używany w magazynach nazywany jest KOLEKTOREM DANYCH. Kolektor danych to wytrzymałe urządzenia działające OnLine poprzez sieć WiFi, albo też LTE.

KOLEKTOR DANYCH WMS
KOLEKTOR DANYCH WMS
System magazynowy online

PRODUCENT APLIKACJI WWW

SoftwareStudio jest to producent aplikacji WWW, a także Android. Jednym z oferowanych przez nas produktów jest magazynowy system informatyczny. W praktyce system typu WMS stanowi odrębną całość funkcjonalną. Zawiera on wiele specyficznych modułów, Odpowiadają on poszczególnym grupom procesów logistycznych, jakie zachodzą w logistyce magazynowej.

PRODUCENT APLIKACJI WWW
PRODUCENT APLIKACJI WWW

KOLEKTOR DANYCH ANDROID WMS,
czyli Program magazynowy WMS.

System magazynowy online

Dostawcy towarów

Każda kartoteka kontrahenta może mieć zdefiniowaną listę dostawców towarów. Jest to niezależna lista pozwalająca przypisać do dokumentu dostawy informację KTO dokonał danej dostawy towarów kontrahenta.

Oprogramowanie WMS

Grupowanie danych w tabeli

Standardowa funkcja grupowania pozwala na grupowanie danych wg każdej, dowolnej kolumny tabeli, można to wykorzystać do łączenia wierszy szczegółów tabeli w zbiory danych powiązane wspólną unikalną informacją danej kolumny.

Aplikacja magazynowa android

Technologia internetowa w służbie magazynu WMS

Pierwszym etapem tworzenia usługi internetowej jest wybór sposobu komunikacji pomiędzy serwerem świadczącym tę usługę a klientem z niej korzystającej. Protokołami w pełni dostosowanymi do pracy w sieci są HTTP (Hypertext Transfer Protocol), jak również SMTP (Simple Mail Transfer Protocol). Ten pierwszy działa na zasadzie żądanie/odpowiedź, natomiast drugi zapewnia rutowalny protokół wymiany informacji w ramach komunikacji asynchronicznej.

Oprogramowanie magazynowe Online zainstalowane w magazynie lub chmurze prywatnej zwykle współpracuje z nadrzędnym systemem zarządzającym całym przedsiębiorstwem ERP. Opis lokalizacji to dowolna informacja zapisywana przez operatora. Jeżeli Program magazynowy WMS ma być wykorzystywany przez wielu użytkowników to należy rozważyć zakup wersji SQL Standard.

System zarządzania magazynem WMS

KOLEKTOR DANYCH UKRAIŃSKI

Kolektor danych z systemem operacyjnym Android, a także zainstalowanym programem WMS oraz ukraińską wersją językową (po ukraińsku, język ukraiński) to sprawne narzędzie w rękach pracującego magazyniera za wschodniej granicy.

Android system WMS, wms na android

SoftwareStudio system magazynowy

System magazynowy od firmy SoftwareStudio to rozwiązanie informatyczne do pracy Online. Umożliwia ciągły podgląd informacji o stanach magazynowych, a także rozmieszczeniu przedmiotów przez każdą przeglądarkę internetową. System pozwala na obsługę magazynu, jak również nadzorowanie wszelkich działań związanych z pracami magazynowymi. (więcej…)
system wms

Własny magazyn wysokiego składowania

WŁASNY MAGAZYN WYSOKIEGO SKŁADOWANIA. Oferowane rozwiązania dedykuje się w różnych wariantach, w tym do prowadzenia magazynu na potrzeby własnej firmy – ewidencja ilościowo wartościowa. Własny magazyn wysokiego składowania (więcej…)
Android kompletacja

Komunikacja z programem magazynowym

Komunikowanie się użytkownika z Systemem odbywa się wielowariantowo, tzn. tę samą czynność można wykonać w różny sposób. Generalnie możliwa jest obsługa Systemu przy pomocy myszki, a także klawiatury. (więcej…)

Program magazynowy WMS.

  • Moduł systemu WMS, instalowany na urządzeniach mobilnych z system operacyjnym ANDROID (kolektor danych Android WMS) stanową nowoczesną alternatywę dla systemów opartych o Windows CE, jak również Windows Mobile;
  • Program magazynowy WMS od SoftwareStudio jest to rozwiązanie problemów pojawiających się podczas prowadzenia gospodarki magazynowej;
  • Kolektory danych z systemem Android także mogą używać program magazynowy WMS;
  •  Program może być uruchamiany na tabletach 10 cali, albo też specjalnych terminalach tzw. kolektor danych Android WMS;
  • Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy Studio Magazyn WMS.net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania;
  • Rozwiązanie to kierowane jest do właścicieli, a także operatorów magazynów wysokiego składowania, w których wymaganym jest pomoc przy zwiększeniu i zachowaniu efektywności obsługi i prac magazynowych;
Zarządzanie zestawieniami

Usługi Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services dostarczają kompletną, serwerową platformę, zaprojektowaną w celu zaspokajania dowolnych potrzeb związanych z raportowaniem – całość…

WMS aplikacja magazynowa
Warto wdrożyć wms demo w magazynie wysokiego składowania.

Wprowadzona automatyzacja procesów magazynowych zwiększa ich jakość, redukując jednocześnie konieczny nakład pracy. Program WMS jest gotowy do pracy z technologiami automatycznej identyfikacji …

WMS aplikacja magazynowa
Aplikacje dla magazynów wysokiego składowania

Aplikacja dla magazynów wysokiego oraz wyposażenie stanowią podstawę nowoczesnego magazynu. SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa). Jest to oferowany przez SoftwareStudio mod…