+48 533 322 626

Nowoczesne programy do magazynowania dostępne są terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android. Nowoczesny WMS na Android dostępny jest na kolektory z systemem Android oraz z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę Internetową.

WMS na Android stanowi moduł systemu do obsługi magazynu. Uruchamiając WMS na Android na mobilnym urządzeniu z wbudowanym skanerem kodów kreskowych zyskujemy nową jakość pracy magazynierów. Kolektor danych z systemem operacyjnym Android i zainstalowanym programem WMS oraz angielską wersją językową (po angielsku, język angielski) to sprawne narzędzie w rękach obcojęzycznego magazyniera. Program magazynowy na Androida dostępny jest w ofercie SoftwareStudio od 2014 roku, a od 2017 zastąpił całkowicie program magazynowy Windows CE/Windows Mobile.

Program magazynowy można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android. WMS program magazynowy wspiera kierownika magazynu w zarządzaniu magazynem. Kolektor danych lub telefon z systemem Android zapewnia mobilna obsługa magazynu. Prosty program magazynowy – to zwykle synonim taniego rozwiązania, gdy nie stać nas na profesjonalne, zaawansowane rozwiązanie. Jakość kosztuje, ale się opłaca. Nowoczesny program do magazynu można uruchamiać na urządzeniach z systemem Android lub w przeglądarce Internetowej.

Android system WMS, wms na android

WMS na Android

Moduł Android WMS

WMS na Android stanowi moduł systemu do obsługi magazynu. Uruchamiając WMS Android na mobilnym urządzeniu z wbudowanym skanerem kodów kreskowych zyskujemy nową jakość pracy magazynierów. Ponieważ aplikacja magazynowa może działać w środowisku wirtualnym. Aplikacje WMS można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz na kolektorach Android. Od 2008 dostępna jest aplikacja WMS. WMS program magazynowy skutecznie pomaga kierownikowi magazynu w podziale prac w magazynie. Nowoczesny program do magazynu można uruchamiać na urządzeniach z systemem Android lub w przeglądarce Internetowej.

Kolektor WMS na Android

Kolektory danych z systemem Android także mogą używać WMS program magazynowy. W ofercie SoftwareStudio znajduje się program do magazynowania towaru. Program magazynowy Android możesz wybrać kierując się kryterium cenowym, ma być tani. Gdy w takim wypadku wybierz bezpłatny programu do zarządzania magazynem. Oprogramowanie oraz sprzęt stanowiący wyposażenie nowoczesnego magazynu tworzą system zarządzający magazynem. Dlatego programy magazynowe można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android. Aplikacje WMS można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz na kolektorach Android.

Android w magazynie

Systemy klasy WMS pozwalają na realizację celów odmienną od tej jaka dostępna jest w systemach klasy ERP. Aplikacje magazynowe działać mogą w środowisku wirtualnym, np. VMWare. Będą wówczas udostępnione użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Bogatą funkcjonalność oprogramowania magazynowego uzupełniają standardowe funkcje platformy takie jak np. zapis danych do plików Excel, automatyczna wysyłka raportów oraz powiadomień droga mailową. Aplikacja do awizowania dostaw, czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów. Ponieważ system awizacji dostaw w magazynach wejściowych i wyjściowych pozwala na zewnętrzne awizacje firm (przewoźników/dostawców). Planowanie wizyt (awizacja) wspomaga optymalizację wykorzystania posiadanej infrastruktury (bram i doków) wraz z personelem.

Program WMS na Android wybierasz, gdy ilość operacji wykonywanych w magazynie nie może być już rejestrowana w pliku excel.

System WMS

Dostęp OnLine

Programu można używać w sieci lokalnej lub przez Internet w chmurze prywatnej. Użytkownik nie jest zmuszony do pracy w biurze. Klient, administrator czy magazynier korzystać mogą z systemu przy użyciu komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu czy telefonu z przeglądarką Internetową. Mając dostęp do Internetu, pracownik jest w stanie wykorzystywać wszystkie funkcjonalności systemu w dowolnym miejscu i czasie. Prosta obsługa programu magazynowego jest możliwa dzięki temu, że jest to aplikacja webowa, dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Program można więc uruchomić na dowolnym komputerze bądź urządzeniu mobilnym – zarówno w sieci lokalnej jak i przez Internet. Aplikacja magazynowa może działać w środowisku wirtualnym, np. VMWare i być udostępniane użytkownikom z dowolnego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do Internetu. Firma programistyczna Poznań oferuje tworzenie programów na zamówienie, aplikacje na telefony i tablety z systemem Android oraz oprogramowanie Internetowe. Prosta obsługa programu magazynowego jest możliwa dzięki temu, że jest to aplikacja webowa, dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Program można więc uruchomić na dowolnym komputerze bądź urządzeniu mobilnym – zarówno w sieci lokalnej jak i przez Internet. SoftwareStudio jako producent aplikacji webowych oferuje swoje rozwiązania od 2008 roku.

System WMS

Stany magazynowe

Stany magazynowe ogółem i szczegółowo, stany wg kontrahentów, stan bieżący oraz na dowolny dzień. Program pozwala dowolnie planować strukturę magazynu i oznaczeń miejsc składowania. Jeżeli miejsca te tworzą regały ustawione w rzędach, a w każdym regale są oznakowane kolumny, to stany magazynowe możemy wyświetlać za pomocą wizualizacji 2D. Program daje możliwość zarządzanie magazynem online, czyli z dostępem przez Internet. Studio Magazyn WMS .net to aplikacja przeznaczona jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Dzięki optymalnemu zarządzaniu powierzchnią magazynową realizacja zleceń przebiega sprawniej i możliwa jest obsługa większej ilości zleceń każdego dnia przy wykorzystaniu niezmienionych zasobów. Programy magazynowe można uruchamiać na urządzeniach za pomocą przeglądarki Internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android. W Polsce dostępne są systemy magazynowe WMS zarówno rodzimych producentów oraz firm zachodnich. Aplikacje WMS dostępne są zróżnicowane cenowo. Prosty programu WMS wybierasz, gdy masz mały budżet i musisz iść na kompromis co do funkcjonalności.

System WMS

Wielojęzyczność

System może być wyposażony w moduł MULTILANGUAGE, dzięki czemu osoba korzystająca z programu magazynowego może mieć wyświetlane opisy w wybranym języku. SoftwareStudio jest to producent aplikacji internetowych w technologii Microsoft ASP.net, baza danych Microsoft SQL Server. Aplikacje Internetowe w standardzie HTML5, CSS3. WMS system zarządzania magazynem wykorzystujący platformę Microsoft IIS Server, bazę danych MS SQL Server dostarcza rozwiązań dla najbardziej wymagających. Aplikacje WMS dostępne są zróżnicowane cenowo. Prosty programu WMS wybierasz, gdy masz mały budżet i musisz iść na kompromis co do funkcjonalności. Program do zarządzania magazynem można uruchamiać na urządzeniach na systemie Android oraz za pomocą przeglądarki Internetowej: Chrome, FireFox, Safarii, Internet Explorer, Edge, Opera. Bezpieczny i stabilny system do magazynu oferuje aplikacje na terminale radiowe (kolektory) działające w sieci lokalnej WiFi lub przez Internet.

Android system WMS, wms na android

WMS na Android

Nowoczesne programy do magazynowania dostępne są terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android. Nowoczesny WMS na Android dostępny jest na kolektory z systemem Android oraz z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę Internetową. System WMSNowoczesne programy do magazynowania dostępne są terminale z czytnikami kodów kreskowych z systemem Android. Nowoczesny WMS …
system magazynowy WMS

Program magazynowy Android

PROGRAM MAGAZYNOWY WMS System magazynowy WMS wybierasz, gdy ilość operacji wykonywanych w magazynie nie może być już rejestrowana w pliku excel. Bezkompromisowe oprogramowanie WMS nie będzie tanie. Zapewni funkcjonalność na poziomie jakiego potrzebują firmy na wysokim poziomie działalności i organizacji pracy. System magazynowy Android wybierasz, gdy ilość operacji wykonywanych w magazynie nie …
Android zarządzanie magazynem

Zarządzanie magazynem

ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM. Zarządzanie magazynem wysokiego składowania to proces skomplikowany polegający na optymalnej organizacji pracy magazynierów i obsługi klientów. System WMSZARZĄDZANIE MAGAZYNEM.Zarządzanie magazynem wysokiego składowania to proces skomplikowany polegający na optymalnej organizacji pracy magazynierów i obsługi klientów.Przemyślane zarządzenie magazynem może skutecznie obniżyć koszty prowadzonej przez firmę gospodarki magazynowej.Operacje magazynoweOrganizacja magazynuAutomatyczna identyfikacja Przemyślane zarządzenie magazynem …
Aplikacja magazynowa

System zarządzania magazynem

Oferowany przez SoftwareStudio system zarządzania magazynem to rozwiązania dedykowane w różnych wariantach. System zarządzania magazynem do prowadzenia magazynu na zasadzie outsourcingu (usługi magazynowania), magazyn logistyczny, w którym przechowywany jest towar innych firm. Program magazynowy WMS do obsługi magazynu wysokiego składowania. System WMS dla firm logistycznych, świadczące usługi magazynowa, konfekcjonowania. Najważniejszymi elementami infrastruktury magazynowej …