+48 533 322 626

Administrator systemu WMS to specjalnie wydzielona rola, do której mają prawo wybrani użytkownicy oprogramowania. Użytkownik ADMINISTRATOR posiada specjalne uprawnienia do konfiguracji systemu WMS. W ramach konfiguracji oprogramowania Administrator może zmienić zakres uprawnień użytkowników, dodawać nowych, ustalać numerację dokumentów sposób działania. Ponadto administrator systemu WMS w zależności od wersji licencji może dowolnie zmieniać układ menu, rejestrów, przycisków.

dopisywanie pozycji menu
magazynowy-system-na-zamówienie-Oprogramowanie-magazynowe

MAGAZYNOWY SYSTEM NA ZAMÓWIENIE

Oprogramowanie magazynowe. Transakcja j_insert_update, czyli aplikacja magazynowa Android. Program StudioSystem za pomocą uniwersalnej transakcji j_insert_update.aspx pozwala administratorowi programu na wyświetlanie okna z kontrolkami do edycji informacji zapisanej we wskazanej tabeli. Za pomocą modułu KONFIGURACJI PROGRAMU można zaprojektować formularz z jakich elementów będzie się składać ekran dopisywania lub edycji danych. Projektant formularza dopisywania i edycji danych ma do dyspozycji szereg kontrolek.
MAGAZYNOWY SYSTEM NA ZAMÓWIENIE

przechowywanie-towarów-Magazynowe-systemy-informatyczne

Przechowywanie towarów

Magazynowe systemy informatyczne. Wiele nowoczesnych programów magazynowych jest integrowana z systemami klasy ERP lub mrpii. Wykorzystanie standardu Microsoft w zakresie projektowania dokumentów za pomocą Report Builder oraz SQL Reporting Services pozwala administratorowi na dowolne zaprojektowanie i dostosowanie postaci dokumentów drukowanych z systemu. Okazało się, że granicą rozwoju przedsiębiorstw nie są finanse, marketing czy zarządzanie, ale coraz częściej logistyka, a w szczególności zarządzanie zapasami.
Przechowywanie towarów

okres-przydatności-do-spożycia--Aplikacja-magazynowa-android

Okres przydatności do spożycia

Aplikacja magazynowa android. Dokumenty magazynowe ruchu w magazynie ewidencjonowane są za pomocą dokumentów. Program blokuje dopisanie miejsc składowania bez wybranych pól obowiązkowych. Innym sposobem jest usuwanie plików z systemu przez administratora serwera. Pozwala to na natychmiastowe analizy i ułatwia podejmowanie właściwych decyzji. W momencie przyjęcia towaru na magazynie wysokiego składowania, w tym miejscu podaje się numer zlecenia ZPZ, ilość dostarczonego towaru oraz miejsce składowania.
Okres przydatności do spożycia