+48 533 322 626

System magazynowy SQL dzięki instalacji na serwerze może udostępniać wybrane dane dla kontrahentów. Oprogramowanie daje również spore możliwości integracji z innymi systemami np. księgowymi, a sama instalacja nie wymaga posiadania serwera przez klienta, gdyż może ono działać w chmurze obliczeniowej.

Program do magazynu

Aplikacje WEBowe (www) to rozwiązania informatyczne pozwalające na pracę za pomocą przeglądarki internetowej. ASP.net. To rozwiązanie stworzone przez Microsoft, służący do budowania dynamicznych stron internetowych, aplikacji internetowych i XML-owych usług sieciowych. ASP.net jest częścią platformy .NET.

Aplikacja magazynowa online, czyli aplikacja magazynowa android. Oprogramowanie #SoftwareStudio to nie jest zwykła witryna www z możliwością prezentowania treści. To aplikacja magazynowa Online w technologii ASP.net wykorzystująca bazę danych MS #SQL Server w wersji 2012, albo też nowszą. Aplikacja magazynowa Online pozwala na korzystanie przez użytkownika z funkcjonalności podobnej do standardowej aplikacji Windows instalowanej na stacji roboczej.

Aby móc korzystać z aplikacji magazynowej Online, należy mieć odpowiednią ilość dostępnego miejsca na dysku. Jakiegoś serwera WWW, na którym umieścimy naszą aplikację świadczącą usługi poprzez Internet. W systemie Windows taką usługę można uruchomić instalując Internet Information Services (IIS Server).

Program MAGAZYNOWY SQL, a więc system do magazynu.

Program-do-magazynu

PROGRAM DO MAGAZYNU

System magazynowy online

Program magazynowy #SQL dzięki instalacji na serwerze może udostępniać wybrane dane dla kontrahentów. Oprogramowanie daje również spore możliwości integracji z innymi systemami np. księgowymi. A sama instalacja nie wymaga posiadania serwera przez klienta, gdyż może ono działać w chmurze obliczeniowej. Sieci handlowe potrzebują mieć szybki, a także pewny dostęp do informacji o dostępnych stanach magazynowych. A to zapewnić może zintegrowany system magazynowy Online.

System-zarządzania-magazynem-WMS

SYSTEM ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM WMS,

SYSTEM MAGAZYNOWY SQL

SYSTEM MAGAZYNOWY SQL

Program magazynowy online

SYSTEM AWIZACYJNY

Awizacja dostaw umożliwia logowanie się dostawców lub przewoźników za pomocą przeglądarki internetowej (przez www), a także rezerwację wolnego terminu w wybranym doku magazynu poprzez system awizacyjny.

SYSTEM AWIZACYJNY

Program do zarządzania magazynem nie może być tani. Koszt jego zakupu, wdrożenia, a także utrzymania powinien być adekwatny do funkcji jaką spełnia. Nie warto kupować tańszych systemów, które okażą się niefunkcjonalne, albo też będą posiadały błędy. Najlepiej jest dokonać zakupu przyszłościowego, który nie zawiedzie przez wiele lat. WMS stworzone przez SoftwareStudio to stabilne oprogramowanie, które można personalizować.

SYSTEM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM SoftwareStudio
SYSTEM DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM SoftwareStudio

Program MAGAZYNOWY SQL dzięki instalacji na serwerze może udostępniać wybrane dane dla kontrahentów. Oprogramowanie daje również spore możliwości integracji z innymi systemami np. księgowymi, a sama instalacja nie wymaga posiadania serwera przez klienta, gdyż może ono działać w chmurze obliczeniowej.

SYSTEM MAGAZYNOWY SQL
SYSTEM MAGAZYNOWY SQL

Program magazynowy WMS to rozwiązania dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Ułatwia kontrolę wszystkich prac magazynowych, a także znacznie usprawnia organizację wszystkich obowiązków pracowników. Firma SoftwareStudio stworzyła oprogramowanie, które jest intuicyjne i proste w obsłudze, a zarazem będzie posiadało wszystkie najważniejsze funkcje.

SYSTEM MAGAZYNOWY WMS.net
SYSTEM MAGAZYNOWY WMS.net
Aplikacja magazynowa

SYSTEM W MAGAZYNIE

Program magazynowy Online firmy SoftwareStudio zgodne jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery. Można go obsługiwać z poziomu przeglądarki internetowej. Nieistotne jest to, jaka przeglądarka jest zainstalowana na urządzeniu, ani jaki sprzęt jest użytkowany. Wszystkie dane są dostępne od razu po zalogowaniu i zapisywaniu bezpiecznie w chmurze. Generowanie raportów oraz zestawień zajmuje zaledwie kilka chwil.

SYSTEM W MAGAZYNIE
SYSTEM W MAGAZYNIE
Magazynowy system informatyczny

SYSTEM WMS.net

SoftwareStudio dostarcza system WMS.net dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Optymalne wykorzystanie przestrzeni w magazynie, zarówno w poziomie jak i w pionie (wysokie składowanie) wymaga rozwiązań jakie daje WMS logistyka. Oprogramowanie tworzyć harmonogramy pracy dla kompletacji. Ponadto pozwala na racjonalizację rozmieszczenia produktów w magazynie. W systemie WMS magazyny są dzielone zgodnie z następującą hierarchią: obszar magazynowy – rząd – kolumna – poziom – miejsce magazynowe (regały są oznaczane rzędami, w rzędach znajdują się kolumny. Każdy regał ma określoną liczbę poziomów, a na poziomach znajdują się miejsca). Struktura magazynu może być również tylko logiczna, bez fizycznego wyodrębniania w rzeczywistości.

SYSTEM WMS.net

SYSTEM MAGAZYNOWY SQL,
czyli Program do magazynu.

WMS logistyka

Ewidencja wydań z magazynu

Funkcja programu magazynowego – WYDANIA – Wydania z magazynu mogą się odbywać bezpośrednio i być rejestrowane za pomocą dokumentów wydań zewnętrznych WZ lub pośrednio na podstawie dokumentów zleceń wydań ZWZ, albo też zamówień. Ponadto stan magazynowy może zostać zmniejszony za pomocą innych dokumentów wydań wewnętrznych RW, czy też przesunięć między magazynowych.

Program do magazynu

SQL 2008 Server w magazynie

Serwer SQL odpowiada za przechowywanie, porządkowanie, jak również pobieranie danych, zapewnia ich integralność, bezpieczeństwo oraz zabezpiecza przed ewentualnymi konfliktami między użytkownikami.

System magazynowy online

SQL dzięki instalacji na serwerze może udostępniać wybrane dane dla kontrahentów. Oprogramowanie daje również spore możliwości integracji z innymi systemami np. księgowymi, a sama instalacja nie wymaga posiadania serwera przez klienta, gdyż może ono działać w chmurze obliczeniowej. Sieci handlowe potrzebują mieć szybki, a także pewny dostęp do informacji o dostępnych stanach magazynowych, a to zapewnić może zintegrowany system magazynowy Online.

Oprogramowanie magazynowe

Program www do magazynowania

Nowoczesny program magazynowy dostępny powinien być zarówno z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę Internetową, jak i urządzenia mobilnego. Program magazynowy WMS.net powinieneś wybrać, gdy ilość operacji wykonywanych w magazynie nie może być już rejestrowana w pliku Excel. Oferowany program magazynowy oferuje moduł na terminal mobilny pracujący na systemie Android z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych.

System magazynowy

Moduły systemu WMS

System WMS od SoftwareStudio jest złożony z kilku modułów, które odnoszą się bezpośrednio do różnych procesów magazynowych. Opcje programu dotyczą kontrahentów, magazynierów, miejsc paletowych, lokalizacji asortymentu, usług, importu/eksportu kartotek, jak również wielu innych. Aby przetestować WMS od SoftwareStudio wystarczy skorzystać z DEMO programu, które prezentuje moduły wraz z wprowadzonymi przykładowymi danymi. System jest przejrzysty, a także składa się ze wszystkich wymaganych przez magazyny modułów. Można je także indywidualnie dopasować do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa oraz do wewnętrznych procedur magazynowych.

SYSTEM MAGAZYNOWY SQL, program do magazynu.

  • Aplikacja magazynowa online, czyli aplikacja magazynowa android;
  • Oprogramowanie SoftwareStudio to nie jest zwykła witryna www z możliwością prezentowania treści, to aplikacja magazynowa Online w technologii ASP.net wykorzystująca bazę danych MS SQL Server w wersji 2012, albo też nowszą;
  • Aplikacja magazynowa Online pozwala na korzystanie przez użytkownika z funkcjonalności podobnej do standardowej aplikacji Windows instalowanej na stacji roboczej;
  • Aplikacje WEBowe (www) to rozwiązania informatyczne pozwalające na pracę za pomocą przeglądarki internetowej;
  • ASP.net to rozwiązanie stworzone przez Microsoft, służący do budowania dynamicznych stron internetowych, aplikacji internetowych i XML-owych usług sieciowych;
  • Aby móc korzystać z aplikacji magazynowej Online, należy mieć odpowiednią ilość dostępnego miejsca na dysku jakiegoś serwera WWW, na którym umieścimy naszą aplikację świadczącą usługi poprzez Internet;
  • W systemie Windows taką usługę można uruchomić instalując Internet Information Services (IIS Server);
  • System magazynowy SQL dzięki instalacji na serwerze może udostępniać wybrane dane dla kontrahentów;
  • Oprogramowanie daje również spore możliwości integracji z innymi systemami np.księgowymi, a sama instalacja nie wymaga posiadania serwera przez klienta, gdyż może ono działać w chmurze obliczeniowej;
Warto wdrożyć wms demo w magazynie wysokiego składowania.
Warto wdrożyć wms demo w magazynie wysokiego składowania.

Wprowadzona automatyzacja procesów magazynowych zwiększa ich jakość, redukując jednocześnie konieczny nakład pracy. Program WMS jest gotowy do pracy z technologiami automatycznej identyfikacji …

Aplikacje dla magazynów wysokiego składowania
Aplikacje dla magazynów wysokiego składowania

Aplikacja dla magazynów wysokiego oraz wyposażenie stanowią podstawę nowoczesnego magazynu. SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa). Jest to oferowany przez SoftwareStudio mod…

Przeznaczenie systemu WMS online
Przeznaczenie systemu WMS online

System WMS jest to program klasy WMS (Warehouse Management System), stanowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne (oprogramowanie, urządzenia, usługi i serwis) pozwalające na zarządzanie ruchem …