+48 533 322 626

Aplikacja Software Studio na urządzenia mobilne z systemem Android.

Stworzyliśmy aplikację magazynową, która zamienia telefon (tablet) z systemem Android w profesjonale narzędzie do zarządzania magazynem. Aplikacja przydatna przy magazynowych procesach logistycznych oraz inwentaryzacji. Została przygotowana w wersji na Windows CE/Mobile oraz Android.

Od 2016 roku wspieramy wyłącznie Android

Aplikacja magazynowa Android posiada wewnętrzny czytnik kodów kreskowych, a jego wachlarz rozróżniania różnych formatów kodów jest na miarę profesjonalnego urządzenia.

Aplikacja ta może być wykorzystywana przez wszystkie przedsiębiorstwa prowadzące gospodarkę magazynową z wykorzystaniem kodów kreskowych lub RFID.

Android jako moduł systemu WMS.net

Tworzenie, wdrażanie i sprzedawanie aplikacji na urządzenia przenośne działające pod kontrolą systemu Android. To oferta najnowszych rozwiązań logistycznych naszej spółki. SoftwareStudio wprowadziło w 2014 roku pionierskie rozwiązania na rynku aplikacji biznesowych Android Magazyn WMS.net.

Stale rosnąca siła systemu Android rozwija się również w środowisku aplikacji biznesowych. Android staje się konkurencją dla dominującego od lat systemu Windows CE czy Windows Mobile. Dlatego dalszy rozwój aplikacji mobilnych prowadzimy na platformie Android.

Zakończyliśmy w 2016 roku rozwój programu magazynowego WMS na platformę Microsoft Windows CE/Mobile.

Nowe wdrożenia oferujemy na urządzeniach z systemem Android wersja 5.x. i nowsze.

Android System WMS

zarządzanie-magazynem-online-System-WMS

Zarządzanie magazynem online

System WMS. ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM ONLINE. Program daje możliwość zarządzanie magazynem online, czyli z dostępem przez Internet. Studio Magazyn WMS .net to aplikacja przeznaczona jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Studio Magazyn WMS.net to aplikacja przeznaczona do zarządzania magazynem online, czyli ewidencja ilościowo-wartościowa w magazynie dostępnym przez Internet (przeglądarka Internetowa). Aplikacja www pozwala online rejestrować dokumenty obrotu magazynowego, sprawdzać dostępność stanów, wprowadzać zamówienia i awizacje. Moduł na urządzenia z systemem Android wspiera pracę operacyjną magazynierów, którzy skanując kody kreskowe mogą szybko i precyzyjnie realizować zlecenia magazynowe.
Zarządzanie magazynem online

oprogramowanie-do-magazynu-Program-do-obsługi-magazynu

Oprogramowanie do magazynu

Program do obsługi magazynu. Oprogramowanie do obsługi magazynami wysokiego składowania znajduje się w ofercie SoftwareStudio. Kontrola pracy magazynu jest umożliwiona poprzez intuicyjne moduły dotyczące przepływu towarów w magazynie, są one wspierane przez kolektory danych (terminale radiowe będące nośnikiem informacji), polecenia głosowe, a także kody kreskowe. Sprawne poruszanie się po magazynie i planowanie przepływu asortymentu jest znacznie uproszczone poprzez automatyczną identyfikację miejsc magazynowych. Oprogramowanie SoftwareStudio korzysta ze współczesnych rozwiązań technologicznych jak: ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server 2012 (bądź nowszy) oraz modułów na urządzenia mobilne z różnym oprogramowaniem (Android, Windows Mobile, Windows CE).
Oprogramowanie do magazynu

android