+48 533 322 626

Wdrożenie systemu okienek czasowych konieczne jest w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów.

Planowanie wizyt w okienkach czasowych wspomaga optymalizację wykorzystania posiadanej infrastruktury (bram i doków) wraz z personelem.

Na podstawie zapisanych informacji dział logistyki lub transportu uzyskuje narzędzia analityczne za pomocą których, można przeprowadzać oceny firm transportowych związanych z terminowością, a także monitorować czasy za i rozładunków przez magazyn.

Zgłoszenia awizacji można przeglądać w programie za pomocą tabel oraz w układzie kalendarza – okienka czasowe.

okienka czasowe

Zdarzenia w kalendarzu możemy dodawać, edytować, zmienić ich położenie metodą przeciągnij i upuść. Kalendarz pozwala na prezentowanie danych w układzie dziennym, tygodniowym, miesięcznym lub linii czasu.

Używanie kalendarza i okienek czasowych przez logistyków jest naturalnym i intuicyjnym zajęciem, za pomocą definiowanych kolorów można oznaczać zdarzenia. Narzędzie administracyjne pozwala definiować kalendarze w dowolny sposób dzieląc zdarzenia wg obiektów, rodzajów zdarzeń, kalendarze awizacji oraz historyczne.


Awizacja w oparciu o okienka czasowe wdrażana jest w przedsiębiorstwach, których priorytetem jest zapewnienie lepszej obsługi firm transportowych oraz usprawnienie pracy magazynu.

elastyczne okienka czasowe

Oprogramowanie okienka czasowe wdrażany przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów. Rozwiązanie typu program do awizacji dostaw znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach, które wymagają zapewnienia lepszej obsługi kontrahentów i firm transportowych oraz przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów.

okienka czasowe dzienny plan pracy magazynu

Przykładowa konfiguracja programu awizacji, zdefiniowano role:

  • Dział zakupów;
  • Dział obsługi klienta;
  • Dział transportu;
  • Brama wjazdowa na teren zakładu/magazyn;
  • Magazyn główny;
  • Magazyny zewnętrzne.

Zarządzanie magazynem

ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM. Zarządzanie magazynem wysokiego składowania to proces skomplikowany polegający na optymalnej organizacji pracy magazynierów i obsługi klientów. (więcej…)

KOLEKTOR DANYCH ANDROID WMS

Kolektory danych z systemem Android także mogą używać program magazynowy WMS. Program można uruchamiać na tabletach 10 cali, albo też specjalnych terminalach tzw. kolektor danych Android WMS. Aplikacja...

DEMO Magazyn

DEMO MAGAZYN. Wersja demonstracyjna programu magazynowego pozwala poznać szereg standardowych funkcjonalności systemu. (więcej…)

Etykieta logistyczna GS1

Etykieta logistyczna GS1 jest nośnikiem informacji w łańcuchu dostaw, w którym wszyscy uczestnicy. Czyli producent, przewoźnik, dystrybutor, detalista porozumiewają się wspólnym językiem. To porozumiewanie się jest możliwe...

Gospodarka magazynowa

GOSPODARKA MAGAZYNOWA. Magazynowanie to czynności związane z czasowym gromadzeniem zapasów dóbr materialnych, ich składowaniem we właściwych warunkach oraz przekazywaniem odbiorcom. (więcej…)

Bezpieczeństwo w magazynie

BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE - Najważniejszymi elementami infrastruktury magazynowej są regały i wózki do ich obsługi. Już na etapie wyposażania magazynu w regały i wózki trzeba myśleć o...